Atelier

O nas

Kim jesteśmy?

Instytut Atelier to nasz mały, wielki świat stworzony z miłości do piękna przez kobietę istniejący na rynku od 10 lat. Połączenie pasji, wykształcenia i doświadczenia oraz ogromnej determinacji pozwoliło stworzyć miejsce wyjątkowe, oferujące najszerszy zakres usług w okolicy dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasz TEAM Atelier to ludzie, którzy kochają swoją pracę wkładając w nią całe swoje serce. Codzienny uśmiech potwierdza nasze zaangażowanie. Studia, praca, rodzina, dzieci, dziesiątki szkoleń oraz ciągłe dokształcanie to ciężka praca wymagająca ciągłego poświęcenia jednocześnie motywująca do dalszego doskonalenia, aby być perfekcyjnym w codziennej pracy. Naszą najważniejszą nagrodą jest Wasze zadowolenie. Jesteśmy dzięki Wam i dla Was.

Dziękujemy za wieloletnie zaufanie

Zespół Atelier

nasz salon 5

Nasz zespół

Marlena Zegan

Absolwentka studiów wyższych magisterskich oraz studiów podyplomowych na kierunkach: Kosmetologia, Ekonomia, Pedagogika. Posiadająca kilkadziesiąt certyfikatów zawodowych, 16 lat doświadczenia praktycznego w zawodzie kosmetologa, a także wykładowca oraz nauczyciel kierunków kosmetycznych. Posiadająca międzynarodowy dyplom trenera, szkoleniowca. Od 2013 roku właścicielka prężnie rozwijającego się Instytutu, który tworzą wspaniali ludzie: specjaliści z dziedziny medycyny, kosmetologii, kosmetyki, pedagogiki – ludzie z pasją.

Klaudia Kozioł

DYPLOMOWANA KOSMETYCZKA Jej szczególnym obszarem zainteresowań jest artystyczna stylizacja paznokci oraz wykonywanie zabiegów kompleksowych twarzy i ciała.  Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2017 roku pracując na stanowisku stylistki paznokci oraz kosmetyczki. Jej kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy. Regularnie uczestniczy w szkoleniach branżowych, aby być na bieżąco z obecnymi trendami. Swoją pracę traktuje jako pasję i hobby  na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie i bezpieczeństwo klienta.

Simona Bebak

Kosmetolog posiadający ukończone studia wyższe oraz podyplomowe z zakresu kosmetologii medycznej. Perfekcjonistka zwracająca uwagę na detale. Jej szczególnym obszarem zainteresowań są zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2014 roku nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje co potwierdzają liczne dyplomy oraz certyfikaty. Swoją pracę traktuje jako pasję stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Renata Dziubdziela

Kosmetolog posiadający ukończone studia wyższe na kierunku kosmetologia. Perfekcjonistka zwracająca uwagę na szczegóły. Prywatnie malarka o artystycznej duszy. Zawodowo specjalista dłoni i stóp kładąc nacisk na detale i zdobnictwo artystyczne oraz wizażystka. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje co potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Swoją pracę traktuje jako pasję stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo klienta.

Izabela Siejka

Absolwentka kierunku Kosmetologia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Kompleksowe zabiegi na twarz, ciało oraz stylizacje oprawy oka to jej konik. W swoim życiu stawia duży nacisk na naukę, rozwój i jednocześnie pasję jaką jest Kosmetologia. Praca w gabinecie to dla niej sama przyjemność. W pracy kosmetologa jest bardzo precyzyjna i dokładna. Dba o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w webinarach, szkoleniach i kongresach. W pracy stawia na indywidualne podejście do klienta, bo każdy z nas jest wyjątkowy. Uwielbia swoim klientom sprawiać przyjemność i zadowolenie z wykonywanych usług na jak najwyższym poziomie.

Nasz salon

Nasza misja

Naszą misją jest być cenioną i profesjonalną firmą usługową.

Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia pozwala wykonywać usługi najwyższej jakości. Zawsze działamy zgodnie z naszymi wartościami na pierwszym miejscu stawiając edukację i bezpieczeństwo i ciągłe doskonalenie dotychczasowych umiejętności . Aspiracje są naszym przewodnikiem w tej podróży i dają pewność, że podążamy we właściwym kierunku.

16

Lat doświadczenia zawodowego

50 000

Zadowolonych klientów

Dlaczego my?

Nasze wartości

Opinie klientów

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?

Umów się na wizytę tel. 509 072 332, Pn-Pt 9.00 – 18.00, Sob 8.00 – 13.00

Odwiedź nas ul. Warszawska 2/2, 32-200 Miechów